Menu

YouTube Firefox ve Edge kullanıcılarını bilerek geciktiriyor!

YouTube hakkında ortaya atılan bir tez gündeme bomba üzere düştü. İşte detaylar!

admin 3 ayönce 0

YouTube, son günlerde kullanıcıları tarafından Mozilla imzalı Firefox ve Microsoft imzalı Edge tarayıcılarında yaşanan beş saniyelik gecikme meseleleriyle gündemde. Birçok kullanıcı, bu tarayıcılarda görüntü oynatma penceresinin açılmasının Chrome’a kıyasla beş saniye daha uzun sürdüğünü rapor ediyor. Chrome’da ise rastgele bir sorun bulunmuyor. Bilhassa Firefox ve Microsoft Edge üzerinde rastgele bir eklenti kullanmayan kullanıcılar bile bu gecikmeyi deneyimliyor.

Kullanıcılar ortasında yaygınlaşan bu şikayetlere yönelik olarak, YouTube’un bu gecikmeyi kasıtlı olarak eklediği argümanları ortaya atılmış durumda. Lakin şu an için YouTube’dan bahisle ilgili resmi bir açıklama gelmiş değil. Sorunun kaynağı ve nedeni konusunda belirsizlik devam ederken, YouTube’un bu durumu nasıl ele alacağı merak konusu.

YouTube Firefox ve Edge kullanıcılarını bilerek geciktiriyor!

Mozilla Firefox ve Microsoft Edge kullanıcıları, YouTube’un görüntü oynatma penceresindeki bu gecikme nedeniyle kullanıcı tecrübelerinin olumsuz etkilendiğini söz ediyor. Beş saniyelik bir gecikme, çevrimiçi içerik tüketen milyonlarca kullanıcı için değerli bir vakit kaybı olabilir.

YouTube’un bu husustaki sessizliği, kullanıcıların reaksiyonunu artırıyor ve sorunun ne vakit çözüleceği konusunda belirsizlik yaratıyor. YouTube’un bu gecikme meselesine yönelik olarak bir düzeltme yayınlaması yahut açıklama yapması, kullanıcı memnuniyetini artırabilir ve şeffaf bir irtibat kurulmasına katkı sağlayabilir.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks