Menu

WhatsApp da yapay zeka yarışına katılıyor

Dünyanın en tanınan internet tabanlı irtibat servisi pozisyonunda olan WhatsApp, yakın vakitte yapay zeka robotu ile karşımıza çıkacak.

admin 2 haftaönce 0

WhatsApp, kullanıcı tecrübesini düzgünleştirmek için yapay zekayı (YZ) platformuna entegre ederek oyunun kurallarını değiştiriyor. Şimdi birkaç hafta evvel yapay zeka tarafından üretilen çıkartmaları test ederken, artık de beta test basamağında olan bir YZ sohbet robotu özelliği tanıttılar. Bu heyecan verici duyuru, Meta Connect 2023’te yapıldı.

Google Play Beta Programı üzerinden erişilebilen en son WhatsApp güncellemesi (versiyon 2.23.24.26) ile Sohbetler sekmesinde yeni bir kısayol yer alıyor. Yeni sohbet simgesinin üzerinde bulunan bir düğme olarak karşımıza çıkıyor. Bu kısayol, şahıslar listenizden geçmeden YZ dayanaklı sohbetlere basitçe atlamak için olağanüstü bir yol sunuyor.

WhatsApp da yapay zeka yarışına katılıyor

Bu değişiklik, kullanıcıların uygulama içinde YZ destekli sohbetlere katılmak istediklerinde vakit ve efor tasarrufu sağlamak hedefiyle daha pürüzsüz ve kullanışlı bir tecrübe sunmayı amaçlıyor. Şu anda bu özellik, seçilmiş bir küme beta test kullanıcısına sunulmuş durumda, lakin yakın vakitte daha geniş bir kitleye yayılması bekleniyor.

Bunun yanı sıra, WhatsApp kilidini açmak için saklı kod ve iş ile şahsî bağlantıları ayırt etmeyi kolaylaştıran farklı bir profil seçeneği üzere öteki heyecan verici beta özellikleri üzerinde de çalışıyor. Bu güncellemeler, WhatsApp’ı yakın gelecekte daha da çeşitli ve kullanıcı dostu bir hale getirecek.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks