Menu

Vinnie Jones World of Tanks Oyununa Geldi!

Yeşil alanlardan, savaş alanlarına…

admin 3 ayönce 0

2024 Şenlik Operasyonları aktifliği kapsamında, eski futbolcu Vinnie Jones World of Tanks oyununa geldi. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Modern Warfare 3 Dönemi Haftaya Başlayacak


Vinnie Jones World of Tanks Oyuncuları ile Buluştu

Kışın birinci günü geldi. World of Tanks dünyasının hevesle beklenen Şenlik Operasyonları 2024 aktifliği başlıyor. Bu klâsik ve şenlikli şölen; PC, taşınabilir ve konsolda oyunculara çetin aksiyon, şahane armağanlar ve kıymetli oyun içi mükafatlar sunuyor. Bu dönemin heyecanını ise ünlü İngiliz futbolcu ve sinema yıldızı Vinnie Jones sunuyor. Noel Baba’nın tetikçiliğini bırakarak World of Tanks’ta Komutanlık vazifesine geçiyor.

Şenlik Operasyonları 2024 aktifliği 1 Aralık tarihinde başlıyor ve 8 Ocak tarihine kadar devam ediyor. Aktiflik, her platformun oyun şekline uygun, özgün, şenlik temalı aktiviteler sunuyor.

World of Tanks

1 Aralık 2023 – 8 Ocak 2024

Oyuncular, süsleme hünerlerini göstermelerini bekleyen muhteşem eğlenceli ve havalı bir Şenlik Köyüne sahip olacak. Tankçılar Köye girdiğinde birinci ikramlarını alacaklar: Orijinal Premium Çekoslovak hafif tankı Pzw. 39.

Vinnie Jones, Karargâhta özel misyonlar ve görevler vermek üzere bekleyecek. Tamamladıklarında, tankçılar üç özel 2B tarz, çıkartmalar, ünlü replikler içeren yazılar ve hatta Vinnie Jones’un ta kendisini özel seslendirmeli bir Tank Kumandanı olarak alabilecekleri ünlü oyuncudan esinlenmiş mükafatlar açacak. Hepsi bu değil. Oyuncular ayrıyeten Cobra tankı için her ögesi bu yılın yıldızının şeklinde tasarlanmış özel Muteber Dost kaplamasını da bulabilecek.

Prime Gaming üyeleri, ünlü Kumandandan 2 çıkartma, bir madalya ve özel Tezat 2B tarzı üzere özgün içerikler alabilecek. Steam oyuncuları, Vinnie’den özel tasarlanmış bir ikram olarak bir 2B çıkartma alabilir.

World of Tanks Blitz

1 Aralık – 20 Aralık 2023

World of Tanks Blitz, tümü Vinnie Jones tarzında özgün koleksiyon modülleri, avatarlar, profil fonu da dâhil 10 basamaklı ünlü konuk misyonu içeren Şenlik Operasyonları aktivitelerine sahip. 10. etap son mükafatı ve ağacın altındaki en büyük hediyeyi sağlayacak: “Son Argüman” eki. Daha da düzgünü, oyuncular, efsanevi kamuflajlı Cobra tankının sahibi olma talihi için şenlik çekilişine katılabilecek.

World of Tanks Çağdaş Armor

1 Aralık 2023 – 8 Ocak 2024

Oyuncular, bu yıl eğlenceyi ve mükafatları ikiye katlayabilecek. Hem ferdi Kazanma Sınamasına hem de Şenlik Operasyonu Topluluk Aktifliğine katılacaklar. Her yolda temalı kozmetikler, Destekler, Premium Müddet ve sert vuran Charlemagne ağır tankı üzere tonlarca içerik var. Ayrıyeten özel Sağlam Dost premium tankını artı Vinnie’nin özel seslendirmesine sahip 2B ve 3B Kumandanlar alabilecekler.

Şenlik Operasyonları 2024 aktifliği hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks