Menu

Oppo Reno 11’in yonga seti netleşti

Akıllı telefon dünyasının kıymetli isimlerinden biri olan Oppo’nun merakla beklenen Reno 11 modelinden değerli bilgiler var.

admin 3 ayönce 2

OPPO, Çin’de 23 Kasım’da tanıtılacak olan yeni jenerasyon Reno 11 serisini duyurmaya hazırlanıyor. Serinin standart ve pro modelleri olmak üzere iki farklı versiyonunun olduğu aslında doğrulanmıştı. Marka, şimdiye kadar her iki akıllı telefonun tasarımı ve kameraları hakkında birtakım bilgiler paylaştı. Artık ise, mikroblog platformunda paylaşılan yeni tanıtım görselleri, Reno 11 serisi hakkında daha fazla bilgiyi ortaya koyuyor.

Yeni tanıtımlar, standart OPPO Reno 11‘in, MediaTek’in Dimensity 8200 işlemcisi tarafından güçlendirileceğini doğruluyor. Bu yonga seti geçen Aralık ayında piyasaya sürülmüştü. Ayrıyeten, yaklaşmakta olan Reno 11’in, kutusundan çıkar çıkmaz son duyurulan ColorOS 14 ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Oppo Reno 11’in yonga seti netleşti

OPPO Reno 11 serisinin bir tanıtım görüntüsü, her iki telefonun da merkeze hizalanmış delikli bir ekranla geleceğini teyit ediyor. Markanın, lansmana kadar Reno 11 aygıtları hakkında daha fazla ayrıntısı ortaya çıkaran tanıtımlar paylaşması bekleniyor.

Daha evvelki tanıtımlarda, OPPO Reno 11 serisinin selefleriyle tıpkı dizayna sahip olacağı, ince bir profille ve hap formunda bir kamera modülüyle geleceği doğrulanmıştı. Serinin, 47mm odak uzunluğuna sahip 32MP portre lensiyle donatılacağı katılaştı. Ayrıyeten, OPPO’nun manzara algoritmaları sayesinde, yakalanan portre fotoğraflarının Find X serisiyle karşılaştırılabilir kalitede olacağı belirtiliyor. Reno 11 ikilisinin Florit Mavisi, Aytaşı, Turkuaz ve Obsidyen Siyahı renklerinde piyasaya sürüleceği doğrulandı. Yaklaşan akıllı telefonlar, popülerliklerini gösteren 100.000’den fazla rezervasyon aldı.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks