Menu

Oppo Find X7 serisinin çıkış tarihi netleşiyor

Bir müddettir sızıntılar sayesinde kendisini hatırlatan Oppo Find X7 serisinin mümkün çıkış tarihi netleşiyor.

admin 2 haftaönce 0

Çinli büyük akıllı telefon markalarının bu yıl yeni amiral gemisi telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlandığı bir periyotta, Oppo’nun farklı bir strateji izlediği görülüyor. Marka, 23 Kasım’da Reno 11 serisini duyuracak, lakin Find X7 serisinin bu yıl piyasaya sürülmesi beklenmiyor. Yeni bir sızıntı, Find X7 ve X7 Pro’nun Çin pazarında ne vakit çıkacağını ortaya koydu.

Sızıntıya nazaran, Nubia Z60 Ultra, Honor Magic 6 Pro ve Find X7 Pro üzere amiral gemisi telefonlar, 2024 Çin Bahar Şenliği’nden evvel, 10-17 Şubat ortasında duyurulacak. Tıpkı kaynak, öbür bir Weibo gönderisinde, Z60 Ultra’nın bu yıl Aralık’ta duyurulacağını tez etti, bu da Honor Magic 6 Pro ve Find X7 Pro’nun Ocak sonu yahut Şubat başında tanıtılacağını gösteriyor. Bu, X7 serisinin, bu yıl Mart ayında duyurulan Find X6 serisinden daha erken piyasaya sürüleceğini işaret ediyor.

Oppo Find X7 serisinin çıkış tarihi netleşiyor

Find X7 ve X7 Pro, sırasıyla Dimensity 9300 ve Snapdragon 8 Gen 3 yonga setlerini barındıracak. Şirket, X7 serisinin uydu irtibat irtibatı dayanağıyla geleceğini onayladı. Lakin, bu özellik muhtemelen yalnızca Pro modelinde mevcut olacak. Find X7 serisi, OnePlus 12 ve Reno 11 serisinde de bulunacağı onaylanan HyperTone kamera sistemine sahip olacak.

Find X7 Pro’nun, IMX989’un modifiye edilmiş bir versiyonu olan bir inçlik LYT-900 ana kameraya sahip olması bekleniyor. Daha evvelki bir rapora nazaran, Pro modeli, 2K 120Hz ekran, 32 megapiksel ön kamera, 50 megapiksel (LYT-900) + 50 megapiksel (LYT-700, ultra geniş) + 50 megapiksel (LYT-700, telefoto) üçlü kamera ünitesi, Android 14 tabanlı ColorOS 14 ve geliştirilmiş art dizayna sahip olacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks