Menu

Oppo Find X7 serisinde hangi özellikler olacak?

Çinli teknoloji şirketi Oppo tarafından geliştirilen Find X7 serisinin özellikleri hakkında yeni bilgiler geliyor.

admin 4 ayönce 2

Oppo, bugün yayınladığı bir tanıtımla, “gelecek kuşak Find amiral gemisi akıllı telefonlarının”, muhtemelen Find X7 ve X7 Pro’nun “uydu bağlantısını destekleyeceğini” doğruladı. Bu özelliğin her iki aygıta da mı yoksa yalnızca Pro modeline mi özel olacağı şimdi net değil.

Amiral gemisi akıllı telefonlarda uydu irtibatı bir trend haline geliyor. Neredeyse tüm amiral gemisi akıllı telefon üreticileri, aygıtlarına bu özelliği eklemeye ilgi duyuyor ve kimileri, Apple ve Huawei üzere, aslında bu özelliği sunuyor.

Raporlara nazaran, Xiaomi, Oppo, Vivo, Honor ve Huawei, “mobil telefonun direkt uyduya bağlanması” teknolojisini nasıl yenilikçi hale getirecekleri ve yaygınlaştıracakları konusunda China Telecom ile görüşmeler yapıyor. Bu, Huawei’nin yanı sıra Çin’deki daha fazla markanın, gelecekteki aygıtlarına uydu irtibat yetenekleri eklemeye başlayacağı manasına geliyor.

Oppo Find X7 serisinde hangi özellikler olacak?

Uydu irtibatı, cep telefonlarının hücresel ve WiFi kapsaması olmadan bile irtibat kurmasına imkan tanır. Bu özellik, uzak bölgelerde yaşayan kullanıcılar yahut acil durumlar için hayati kıymete sahiptir. Find X7 Serisi Hakkında Ek Ayrıntılar Söylentilere nazaran Find X7, Dimensity 9300 işlemci ile donatılacakken, X7 Pro ise Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinden güç alacak. Ayrıyeten, Find X7 Pro’nun Sony’nin yeni LYT-900 Lytia kamera sensörünü taşıyacağı argüman ediliyor.

Kesin olan bir şey var ki, Find X7 serisi, Oppo’nun Hasselblad ile paydaşlık içinde geliştirdiği HyperTone kamera sistemini sunan birinci serisi olacak. Bu sistem, gündüz yahut gece fark etmeksizin her odak uzunluğu için yüksek imaj kalitesi sağlar. Oppo Find X7 serisinin en azından Çin pazarında yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor, zira resmi tanıtımlar başlamış durumda. En son haberleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks