Menu

OnePlus’tan değerli güncelleme

OnePlus, kullanıcılarına daha düzgün bir kamera denetimi ve siyah ekran problemine tahlil getiren yeni bir güncelleme sunuyor. Bu güncelleme, aygıtların performansını artıracak.

admin 3 ayönce 0

OnePlus Open, Hindistan ve Kuzey Amerika üzere bölgelerde büyük muvaffakiyet elde etti ve her iki alanda da satış rekorları kırdı. Marka, yazılım tecrübesini daima olarak geliştirmeye odaklanıyor ve OxygenOS 13.2.0.201/202 güncellemesini yayınlamaya başladı. Bu güncelleme, Kasım güvenlik yamasını içeriyor ve kullanıcı tecrübesini daha da uygunlaştırmak için bir dizi güzelleştirme getiriyor.

Resmi topluluk gönderisine nazaran, güncelleme IN/EU/NA bölgelerinde yayılmaya başladı. Bu sistem güncellemesi, artan stabilite ve verimlilik vaat ediyor, imaj görüntüleme sırasında siyah ekranlar oluşturan bir sorunu ele alıyor ve kullanıcılar için daha sıkıntısız bir tecrübe sağlıyor. Bilhassa, güncelleme, OnePlus’un kullanıcı data müdafaasına olan bağlılığını vurgulayarak, Kasım 2023 Android güvenlik yamasının entegrasyonu ile aygıt güvenliğini güçlendiriyor.

OnePlus’tan kıymetli güncelleme

OnePlus Open OxygenOS 13.2.0.201/202 Güncellemesi Sistem iyileştirmelerinin ötesinde, OxygenOS 13.2.0.201/202 güncellemesi, irtibat özelliklerini optimize ediyor. Bluetooth ilişkileri, kablosuz kullanıcılar için stabilite ve genişletilmiş uyumluluk kazanarak, sıkıntısız ve sağlam bir tecrübe sağlıyor. Ağ irtibatları da güzelleştiriliyor, böylelikle genel olarak daha gelişmiş bir bağlantı kurulumuna katkıda bulunuyor.

Fotoğraf meraklıları için, güncelleme Fotoğraf moduna kıymetli bir ekleme yapıyor. Artık makul bir pozlama kıymeti ayarlayabilirsiniz, böylelikle çekimleriniz üzerinde daha fazla denetim sağlayarak OnePlus Open kamera tecrübenize çeşitlilik katıyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks