Menu

OnePlus Buds 3’ün lansmanı yaklaşıyor! Üstün özellikler uygun fiyatla buluşacak

OnePlus, yakında piyasaya sürülecek olan Buds 3 modelini Kanada’da sertifikalandırarak eserin lansmanının yakın olduğunu gösteriyor.

admin 3 ayönce 0

OnePlus, premium sınıf tamamen kablosuz kulaklık serisinin yeni kuşağı üzerinde çalışıyor olabilir. Kelam konusu kulaklık, OnePlus Buds 3 olarak isimlendiriliyor ve öteki bir sertifikasyon platformunda görüldüğüne nazaran yakında piyasaya sürülebilir.

Kanada sertifikasyonuna giren OnePlus Buds 3, yakın vakitte Kanada’nın REL yetkilisinde sertifikalandırıldı. Kulaklıklar, E509A model numarasıyla listelendi. Veritabanı “kablosuz kulaklık” olarak belirtse de aygıt hakkında daha fazla ayrıntı paylaşılmadı. Emsal biçimde, aygıt BIS üzerinde de görülerek Hindistan’daki varlığını doğruladı. Öte yandan, FCC sertifikası tasarım şematiklerini ve batarya kapasitesini ortaya çıkardı.

OnePlus Buds 3’ün lansmanı yaklaşıyor! Üstün özellikler uygun fiyatla buluşacak

Eylül 2023’te, OnePlus Buds 3‘ün kimi kıymetli özelliklerini ve tasarım çizimlerini ortaya çıkaran bir sızıntıyı bile ele almıştık. Şu ana kadar bildiklerimize nazaran, premium TWS kulaklıklar, her bir kulaklıkta 58mAh hücre bulunan 520mAh batarya paketiyle öne çıkacak. Ayrıyeten IP55 su ve toz direnci, Google Süratli Eşleştirme, çift ilişki ve Bluetooth 5.3 takviyesi üzere özelliklere sahip olacak.

Önceki modeli OnePlus Buds 2‘ye misal formda, kulaklıkların çift şoför kurulumuna sahip olması bekleniyor. Bu, 10.4mm bas hoparlör ve 6mm tiz hoparlörden oluşabilir. Ayrıyeten, Faal Gürültü Engelleme (ANC) özelliğiyle 48 desibel kadar ses engelleme sunabilir. ANC açık yahut kapalıyken batarya ömrünün yaklaşık 6 ila 9 saat, toplam batarya ömrünün ise 33 saate kadar olmasını bekleyebiliriz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks