Menu

GTA 6 Tam Sürümünde, Fragmanındaki Kadar Yeterli Görünecekmiş

Heyecanlandıran yorum!

admin 3 ayönce 0

Eğer birinci GTA 6 fragmanından sonra oyun içi görselliği merak ediyorsanız, birinci ipucu eski bir Rockstar Games animatöründen geldi. GTA 6 tam sürümünde fragmanındaki üzere etkileyici görünecekmiş.


İlginizi Çekebilir: GTA 5 ve GTA 6 Karşılaştırması: Grafiksel Gelişim Ne Düzeyde?


Son birkaç gündür, oyun kesimi GTA 6 fragmanına kilitlenmiş durumda. Bu daha oldukça bir mühlet bu türlü gidecekmiş üzere görünüyor, ki aslına bakarsanız çok da şikayetçi değiliz. Malum, on yıldır yeni GTA oyununun duyurulmasını bekliyorduk ve yalnızca fragmanından dahi ne kadar bir şaheser olduğunu okuyabiliyoruz. Dün yayınlanan GTA 5 ve GTA 6 karşılaştırması bile ortadaki sıçrayışı gözler önüne seriyor olsa da, şimdi oyun içi manzaralar hakkında fikir sahibi değiliz.

GTA 6 Tam Sürümünde de Etkileyici Görünecekmiş

Fragmanların oldukça aldatıcı olabildiğini biliyoruz. O denli ki, birinci yayınlanan fragmanlar görsel açıdan bizi büyülemelerine karşılık, sonraki safhalarda düzey olarak gerilediğini görüyor ve bir kesim soğuyabiliyoruz. Lakin GTA 6 için bu türlü bir durum olmayacak üzere görünüyor. GTA 6 tam sürümünde, fragmandakine eş bedel bir kalite ile karşımıza çıkacakmış.

Bu yorum, eski Rockstar Games animatörü Mike York tarafından yapıldı. Kendisi 2012 – 2017 yılları ortasında ve Grand Theft Auto 5 ve Red Dead Redemption 2 oyunlarında vazife almış. Şahsi Youtube kanalı üzerinden fragman hakkında yorumlarını paylaşan York, 2025 yılında karşımıza gelecek olan GTA 6 oyununun birebir fragmanlardaki üzere görüneceğini söyledi. Dahası ise tekrar fragmanda gösterilenlerin sinematik gösterim olmadığını ve oyunu tecrübesi temsil ettiğini ve Rockstar Games şirketinin mevcut kuşak konsolları ayrıntı düzeyi olarak sonlarına kadar zorlayacağını da kelamlarına ekledi.

“Bu çeşit bir versiyonda, oyun içi için grafikleri getirdikleri noktadan nitekim etkilendim. Pek çok kere sinematiklerin kullanıldığını görüyorsunuz, ancak bu o denli değil. Oyunu oynadığınızda, nitekim bu türlü görünecek.”

Büyük GTA 6 Sürprizi

Öte yandan GTABase X hesabı tarafından yapılan bir paylaşıma nazaran, önümüzdeki birkaç saat içerisinde GTA 6 ile ilgili büyük bir sürpriz bekleniyormuş. Beklenen sürprizin ne olduğuna dair bir ipucu yok iken, muhtemelen The Game Awards 2023 gösterisinde bir şeyler görebiliriz üzere. Gelişmeleri takipte olacağız.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks