Menu

Apple şokta! iPhone 15 Pro Max sipariş edenlere düzmece iPhone 14 gitti!

Apple’ın en güçlü modeli olan iPhone 15 Pro Max kapış kapış gidiyor. Lakin İngiltere’de yaşanan bir olay, şirketin başını biraz ağrıtabilir.

admin 3 ayönce 0

Apple, iPhone 15 serisinin satışlarından şad olmasına karşın, bir dizi şikayetle karşı karşıya. Kimi kullanıcılar, iPhone 15 Pro Max siparişi verirken ellerine ulaşan telefonların geçersiz olduğunu fark etti. Üstelik, bu durum yalnızca birkaç kişinin başına gelmiş değil, 100’ün üzerinde şikayet gelmiş durumda. Apple, bu can sıkıcı durumu çözmek ismine yakın vakitte harekete geçeceği açıklamasını yaptı.

Şikayetlerin odak noktasında İngiliz kargo firması DPD’nin olabileceği düşünülüyor. Lakin, olayın neden kaynaklandığı şimdi netlik kazanmış değil. Kelam konusu olayın İngiltere sonları içerisinde yaşandığını da belirtmekte yarar var.

Apple şokta! iPhone 15 Pro Max sipariş edenlere düzmece iPhone 14 gitti!

Bu tıp bir durum, müşteriler için büyük bir hayal kırıklığına neden olabilir. Apple, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak, bu cins problemleri süratle çözmek ismine adımlar atmaya hazırlanıyor. Birinci etapta, mağduriyet yaşayan kullanıcılara yönelik bir tahlil planı oluşturulması bekleniyor.

Apple’ın eserleri ekseriyetle muteber kaynaklardan tedarik edilirken, bu türlü bir durumun ortaya çıkması nadir rastlanan bir olay. Apple’ın, bu tıp sahtecilik olaylarına karşı daha sıkı güvenlik tedbirleri alması ve tedarik zincirini daha dikkatli bir biçimde denetlemesi bekleniyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks