Menu

Killer Instinct, Xbox ve Steam’de fiyatsız oluyor!

Killer Instinct’in geri dönmesinin ve Xbox One’a özel olarak piyasaya sürülmesinden bu yana 10 yıl geçti ve yakında komboyu kırmak için hiçbir şey ödemenize gerek kalmayacak.

admin 3 ayönce 0

Dövüş oyunu serisinin üçüncü oyunu fiyatsız oynanacak. Oyunun bu temel sürümü, haftalık bir fiyatsız dönüşümlü dövüşçüyü ve tek oyunculu, lokal ve dereceli modlara erişimi içerecek. Killer Instinct’in mevcut olduğu tüm platformlarda bu özelliği denetim edebileceksiniz: Xbox Series X/S, Xbox One ve PC.

Geliştirici Iron Galaxy ayrıyeten oyuncuların Killer Instinct Anniversary Edition’ı 30 dolar karşılığında satın alabileceklerini de açıkladı. Buna 29 dövüşçünün her biri, oyunun tüm premium içeriği, XP güçlendiricisi, tatil aksesuarları ve daha fazlası dahil olacak. Yıldönümü Sürümü, Xbox konsollarında ve PC’de (yani Xbox uygulaması yahut Microsoft Mağazası aracılığıyla) Definitive Edition’ın yerini alacak.

Killer Instinct, Xbox ve Steam’de fiyatsız oluyor!

Iron Galaxy’nin Anniversary Edition’dan yetişkinlere yönelik kimi içerikleri, yani geliştirici röportajlarını ve konsept çizimlerini içeren bir uygulamanın yanı sıra özgün iki Killer Instinct oyununa erişim sunacağını da unutmayın. Lakin dijital Definitive Edition kopyasına sahip olan bireyler, Iron Galaxy oyunun bu versiyonunu gün batımına gerçek gönderdikten sonra kelam konusu içeriği indirmeye devam edebilecek.

Bu ortada, Killer Instinct’in Steam’deki rastgele bir sürümünün sahipleri, Anniversary Edition’a fiyatsız yükseltme alacak. Bu değişimin bir kesimi olarak Iron Galaxy, kişisel dövüşçüleri satmayı bırakacak; bu nedenle, takımın tamamına erişmek istiyorsanız, Anniversary Edition’ı satın almanız yahut Microsoft tarafından yayınlanan bir oyun olduğundan Killer Instinct’i Game Pass aracılığıyla oynamanız gerekecek.. Bununla birlikte, daha evvel satın aldığınız her şeye hala erişebileceksiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks