Menu

Homeworld 3 Yeniden Ertelendi: Yeni Çıkış Tarihi Ne?

Bu ikinci oldu…

admin 3 ayönce 0

Blackbird Interactive tarafından PC (Epic Games Store ve Steam) için geliştirilen yeni Homeworld oyunu, Gearbox Publishing yayıncılığında 2024 yılının Şubat ayında satışa sunulacaktı. Ne var ki evvelki gün yapılan duyuru ile Homeworld 3 yeniden ertelendi. Pekala yeni tarih ne olacak? Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Homeworld 3 PC Sistem İhtiyaçları Ortaya Çıktı


Homeworld 3 Yeniden Ertelendi

3B savaş sistemini klasik gerçek vakitli strateji elementleri ile birleştirilecek iken, öykünün de Homeworld 2 ile kalan yerden devam ettirileceği Homeworld 3, 8 Mart 2024 tarihinde bizlerle olacak. Erteleme kararının alınmasının ardındaki nedenin ne olduğu açıklanmaz iken, muhtemelen Şubat ayında yaşanacak oyun fırtınasından uzak kalmak ve mümkün bir biçimde ortada kaynamaması için olabilir.

Erteleme haberinin dışında, Gearbox Publishing ve Blackbird Interactive tarafından yeni bir fragman daha yayınlandı. Görselliğe ve eşsiz mekaniklere odaklanılan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Hikaye olarak Homeworld 2 oyununda yaşanan olayların akabinde, Hyperspace Gate Network sayesinde galaksi bolluk ve rahmete kavuşmuş olsa da, geçitlerde yaşanan sıkıntıların akabinde galaksinin güvenliği de tehlikeye düşüyor. Mit ve dini putperestlik peşinde koşan Karan ise galaksinin geleceğini tehdit eden gizemin tek anahtarı olacak.

Oyunun ana senaryo moduna ek olarak, PvP ve kooperatif çok oyunculu modu da olacak. Bu sayede gerçek vakitli strateji ile roguelike yapısının bir ortaya gelmesi ile iki kumandan rastgele hale getirilmiş filo çatışması meydan okumalarına katılabilecek. Her bir çatışmada filonuzu yöneterek, ulaşacağınız her bir zaferde çeşitli mükafatlar kazanabilmeniz de mümkün olacak. PvP tarafında ise gerçek oyuncular ile teke tek, grup savaşları ve her şeyin hür olduğu savaşlar sizi bekleyecek.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks